VI

DIETA RAW FOOD | WEGANIZM | ISLAM | LUKSUSOWE KOSMETYKI | ZDROWY & HALAL STYL ŻYCIA  | EGZOTYCZNE PODRÓŻE

Zrzut ekranu 2016-08-25 o 14.35.22

Viktoria Oszczanowska

Blogera, artystka, fotograf i stylistka jedzenia, podróżniczka, feministka, muzułmanka, niezależna konsultantka Arbonne, miłośniczka zdrowego stylu życia i luksusu.  Rocznik ’91. W 2015 roku ukończyła Międzynarodową Szkołę Kostiumografii i Projektowania Ubioru z wyróżnieniem.

Promuje kuchnię roślinną opartą na filozofii raw food – witarianiźmie, a także dietę wegańską wśród muzułmańskiej ummy.

Jako 10-latka porzuciła spożywanie zwierząt, a na chwilę obecną odżywia się samymi roślinami – głównie na surowo. Dieta raw food pozwoliła pokonać potwory zaburzeń odżywiania, wyleczyła z alergii i przywróciła radość życia.

Na blogu przeplata przepisy na proste i wyszukane dania z poradami na temat zdrowia, naturalnymi patentami na urodę, recenzje smakołyków, religijnym stylem życia, a także wspomnienia z zagranicznych podróży.

Inspiruje ludzi do zmian jadłospisu na roślinny, ale bogaty w surowe, kolorowe i świeże: liście, owoce, warzywa, nasiona i orzechy. Udowadnia, że można cieszyć się smakiem pizzy, lodów, czy czekolady bez ponoszenia konsekwencji zdrowotnych.


Wszystkie treści i zdjęcia są autorstwa Wiktorii Oszczanowskiej. Rozpowszechnianie ich bez pisemnej zgody jest zabronione. Wszelkie naruszenia będą rozstrzygane sądownie. Copyright © 2016  Viktoria Oszczanowska // Vi&Raw  All Rights Reserve