RECENZJA: ARBONNE EVOLUTION WSPOMAGANIE METABOLIZMU

#arbonne #food review #metabolizm

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Po latach zmagania się z anoreksją / kompulsywnymi zaburzeniami odżywania mój metabolizm był zmęczony. Naturalne metody leczenia tych chorób pomagały, ale nawroty przeszkadzały. Kołowrotek. Kiedy w listopadzie zaprzestałam napadów i rozpoczęłam przygodę z programem ’30 dni do zdrowego życia” potrzebowałam dodatkowego wsparcia, aby móc prawidłowo wydalać resztki i toksyny! Ten produkt sprawdził się również u mojej mamy, której organizm nie reaguje na probiotyki z pożywienia.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Jest to produkt wegański i bezglutenowy. Kluczowymi składnikami są: Svetol – wyciąg z ziaren zielonej kawy, kwercetyna, mieszanka ziół oraz chrom, który bierze udział w prawidłowym metabolizmie makroelementów. Przyczynia się do prawidłowego utrzymania glukozy we krwi.

Skład: wyciąg z zielonej herbaty, wyciąg z ziaren zielonej kawy, stabilizator (celuloza mikrokrystaliczna), nośnik (fosforan trójwapniowy), naturalna kofeina, substancja przeciwzbrylająca (kwas stearynowy), emulgator (sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana), wyciąg z ziaren kakaowca, wyciąg z korzenia imbiru, substancja glazurująca (hydroksypropylometyloceluloza), wyciąg z owocu cayenne, chlorek chromu (III), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), maltodekstryna, wyciąg z owocu czarnego pieprzu, kwercetyna, substancja glazurująca (lecytyna słonecznikowa), nośnik (stearynian magnezu).

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Mam problem z łykaniem tabletek, dlatego muszę każdą sztukę zmielić w młynku do kawy, a następnie popić wodą. Trud się opłacił. Przez pierwsze 30 dni zrzuciłam 8 kilogramów, a to dopiero początek! Cena katalogowa: 220 złotych / 60 tabletek

Cena klienta preferencyjnego: 176 złotych / 60 tabletek

Nie przepłacaj! Płać 20% mniej za wegańskie produkty najwyższej jakości, a do tego stań się posiadaczem pozłacanej bransoletki z Lilou!  Uwielbiam rozpieszczać klientów podarunkami i niespodziankami. W  Zapraszam do kontaktu: voszczanowska@gmail.com