RECENZJA: ARBONNE EVOLUTION FULL CONTROL | KONTROLA ŁAKNIENIA

#arbonne #food review #odchudzanie

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Odkąd sumiennie przestrzegam planu „30 dni do zdrowego życia i nie tylko” zrzuciłam 4 kilogramy w dwa tygodnie! Brawo, ja! Bardzo mi w tym pomaga produkt kontrolujący łaknienie z serii Arbonne Evolution. Na dobre pożegnałam się z kompulsywnymi napadami!

SAMSUNG CAMERA PICTURES

OPIS PRODUCENTA

Idealne wsparcie dla osiągnięcia celów związanych z kontrolą wagi. Produkt o smaku arbuza i kiwi, który ma postać proszku do rozpuszczania w wodzie. Jego kluczowym składnikiem jest: glukomannan, który pęczniejąc w żołądku, nadaje uczucie sytości i ułatwia kontrolę wagi. Produkt zawiera również magnez, który przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

KLUCZOWE SKŁADNIKI

Glukomannan – błonnik pochodzący z korzenia rośliny zwanej konjac. Zmieszany z wodą pęcznieje i zwiększa swoją objętość.

SKŁADNIKI

glukomannan (amorphophallus konjac), syrop ryżowy, cytrynian magnezu, kwas cytrynowy, cytrynian potasu, aromaty naturalne, dwutlenek krzemu, substancja słodząca (glikozydy stewiolowe), koncentrat czarnej marchwi i hibiskusa, wyciąg z szafranu;

SAMSUNG CAMERA PICTURES

MOJA OPINIA

Smak napoju nie kojarzy mi się z wymienionymi owocami, a z kisielem wieloowocowym, którym zajadałam się w dzieciństwie. Rozpuszcza się bardzo szybko, należy tylko dodać lekko ciepłą wodę, a następnie wypić na pół godziny przed posiłkiem. Czy tracę po tym apetyt? Nie, nadal mam ochotę jeść, ale nie czuję potrzeby sięgania po tzw. puste kalorie, czyli nadprogramowe przekąski, słodycze, fast food. Moje bilanse wróciły do klasyfikacji, jako „clean eating”. Mimo, że jeszcze daleko do denka ( 309 gram to około 90 porcji ), coraz częściej wystarcza mi jedna miarka przed śniadaniem. Cena: 243 zł / klient preferencyjny: 194 zł