MISJA: POKONAĆ ZABURZENIA KOMPULSYWNE DZIEŃ 2

#raw gal diary #RawTill18 #to nie jest dieta #zaburzenia kompulsywne

Zrzut ekranu 2016-09-01 o 12.21.59

Odkąd prowadzę dziennik nie mam napadów i zachcianek na przetworzone, glutenowe i nie zdrowe pożywienie! Wprawdzie nadal nie potrafię przyzwyczaić się do trybu życia „5 posiłków dziennie” i nieregularnie ćwiczę, ale wraz z początkiem września urosła we mnie motywacja i energia!

Zrzut ekranu 2016-09-01 o 12.22.12

Zrzut ekranu 2016-09-01 o 12.21.48

Dzień drugi i chwila prawdy … Przypuszczam, że powinnam zrzucić 40 kilogramów w rok, co daje mi wynik 0,12 kg na dzień.

Zrzut ekranu 2016-09-01 o 12.22.27

Przestałam wchodzić na wagę. Nie robię tego regularnie. Nie muszę tego robić. Mogę się nawet zważyć za dwa miesiące.

Zrzut ekranu 2016-09-01 o 12.22.40

Zrzut ekranu 2016-09-01 o 12.22.52

Autorka ma do przekazania te same informacje, które od lat sama przekazuję ludziom. Dla mnie zdrowe odżywianie to spożywanie naturalnego pokarmu. W moim przypadku sprawdza się dieta roślinna, ale nie mam nic przeciwko jeśli ktoś decyduje się na nabiał, jaja, czy mięso. Blog jest wolny od okrucieństwa, ale te składniki są jak najbardziej naturalne pod warunkiem ,że nie pochodzą z hodowli masowej zagłady.

Zrzut ekranu 2016-09-01 o 12.23.03

W moim mieszkaniu nie ma za wiele produktów przetworzonych, bo w lodówce trzymam warzywa, liście, owoce. W szafkach nasiona, super foods i herbaty.

Zrzut ekranu 2016-09-01 o 12.23.15

Preferuję spacery. Długo dystansowe. Spalam wtedy od 500 do 2 tysięcy kalorii!

Zrzut ekranu 2016-09-01 o 12.23.25

To był dzień, gdzie zjadłam resztkę lodów niewegańskich, które zawieruszyły mi się w zamrażarce, ale mdliło mnie po nich okropnie. Musiałam się ich pozbyć, a islam zabrania wyrzucać jedzenia. Kupiłam, więc musiałam za karę zjeść. I od tamtego czasu nie kupuję niewegańskich słodyczy. Nie mam napadów. I nie mam niekorzystnych zachcianek. Zerwałam również z nałogiem, który towarzyszył mi od ponad 15 lat! Nie powiem, co to, bo wstydzę się tego. Praktyka wiary miała znowu na mnie pozytywny wpływ i jestem wdzięczna Bogu za wsparcie, jakie mi ofiarowuje w tym czasie. Nie skupiam się na cielesności. Skupiam się sercem i umysłem nad zdrowym stylem życia. Wszystko inne przyjdzie z czasem. Dziś 1 września i detox na smoothies, oparty na RawTill18 :)