JAK POKONAĆ KATAR W 1 DZIEŃ?

#jak pokonać katar w jeden dzień #katar #przeziębienie #tips

Zrzut ekranu 2016-03-31 o 17.58.21

Obiła mi się o uszy reklama na temat kataru, którą przytoczę w cytacie ” Katar nieleczony trwa tydzień, a leczony 7 dni”. W praktyce różnie bywa, bo współczesne syntetyczne lekarstwa są w stanie zatrzymać go już w połowie …  Jednak co począć ma dziewczyna, która nie stosuje żadnych pastylek i syropów z apteki od kilku lat? Każda próba kończyła się silnym zatruciem z groźbą płukania żołądka. Czy taki przypadek skazany jest na potok i obszczypane skrzydełka nosa? Tak się właśnie złożyło, że złapałam katar od członków rodziny, bo ostatnio za bardzo o siebie nie dbałam. Mało spałam, coś niekorzystnego skosztowałam i złapałam przeziębienie. Skorzystałam ze swoich sprawdzonych sposobów i katar zniknął następnego dnia, chociaż jeszcze jestem ostrożna i nie biegam po dworze na boso!

JAK POKONAĆ KATAR (2)

PIJ DUŻO WODY …

Ona jest najlepszym i najtańszym lekarstwem. Wstrzymaj się na ten czas z przejadaniem i dogadzaniem podniebieniu. Głodówka, soki, albo surowizna najbardziej wskazana. Woda pomoże wypłukać toksyny, usunie je moczem, zamiast obciążać nos. Ta metoda sprawdzi się również na katar sienny. W ciągu dnia wyżłopałam ponad 4 litry wody źródlanej. Możesz również napić się wody z solą!!

JAK POKONAĆ KATAR (3)

WODA Z DMSO I SOKIEM Z CYTRYNY

Przepis wyłącznie dla odważnych, ale dmso – organiczny rozpuszczalnik zastępuje w domowej apteczce wszelkie inne lekarstwa i sprawdza się podczas kuracji oczyszczających. Nie wolno z nim przesadzić, dlatego na wysoką szklankę wody z sokiem z 1 cytryny, dodaję tylko 1 łyżeczkę tego specyfiku. Pomaga natychmiast. Łagodzi też ból. Do kupienia przez internet z zagranicy lub w sklepach z chemikaliami. Efekt uboczny? Nieprzyjemny oddech z ust. Pocałunki będą niewskazane.

JAK POKONAĆ KATAR (4)

UZDRAWIAJĄCY NAPÓJ,

który od podania na blogu przepisu znacznie ewoluował … Teraz przyrządzam go na bazie herbaty ziołowej, dodaję miód, olej kokosowy, kurkumę, cynamon i sok z cytryny. Sam sok z cytryn pomaga na bolące gardło + te cukierki.


Jeśli znasz sprawdzone sposoby na naturalną walkę z katarem – przeziębieniem, podziel się z nami w komentarzach!