ULUBIEŃCY W LUTYM 2016

#fav #ulubieńcy luty #ulubieńcy miesiąca

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Zrzut-ekranu-2016-02-05-o-22.29.28

1 – Wygrana w konkursie fotograficznym u pani Doroty Wróblewskiej! Nagrodą były okulary Calvin Klein z jej prywatnej kolekcji. Zmotywowało mnie to do posyłania swoich zdjęć, projektów i rysunków na inne konkursy artystyczne. W szkole powtarzano nam na okrągło ” Jeśli chcecie zaistnieć, bierzcie udział w konkursach. Nie ma innej drogi.”. Wygląda na to, że mieli rację.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

2 – Akwarela przedstawiająca … 

Prezent od czytelniczki z którą wymieniałam się paczkami żywnościowymi. Wciąż jednak mam problem z rozszyfrowaniem gatunku tego ptaka: czy jest to kruk, czy wrona?

SAMSUNG CAMERA PICTURES

3 – Zbiór obrazków z kropkami do połączenia 

W modzie są odstresowujące kolorowanki, ale kiedy do nich zaglądam to wywołują u mnie odwrotny efekt. Wolę czasem wrócić do czasów dzieciństwa i pobawić się w łączenie kropek.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

4 – Dwie nowe chusty w rodzinie

Ta biała w kropki została znaleziona w second handzie. Trudno znaleźć tam niezniszczone materiały, bowiem najczęściej są porozrywane, mają lekkie dziurki, nacięcia, nadgryzł ich czas lub wypłowiały w pralce. Druga w Parfaouis. Niestety jest „jedwabna”, a więc śliska, co utrudnia utrzymanie jej przez cały dzień na głowie. Wciąż czuję niedosyt i chcę mieć co raz to nowsze chusty i szale.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

5 – Krem do rąk awokado | Ziaja

Przykuło mnie ilustracja i głównie dla niej go zakupiłam. Zresztą zaraz po ananasie, awokado występuje na liście moich faworytów owocowych! Nie przywiązywałam uwagi, czy zaistniały po nich efekty, a jak jakieś były to krótkotrwałe.

Zrzut ekranu 2016-03-03 o 15.59.42

6 – Wtyczka Hejt ALERT

Wtyczka dla przeglądarki Google Chrome, która umożliwia proste i szybkie zgłoszenie treści szerzących nienawiść. Administracja strony jest powiadamiana, a treści usuwane. W przypadku poważniejszych naruszeń, treści zgłaszane są na policję oraz do prokuratury.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

7 – Vigo Kombucha

Napój herbaciany, który dostarcza nam ważnych składników odżywczych. Jeśli nie chcesz robić w domu, możesz kupić w sklepie, ale zaznaczam, że jest pasteryzowany. Moim zdaniem firma Vigo Kombucha naprawdę się postarała. Stworzyli zdrową oranżadę.