SPRZEDAM / WYMIENIĘ #1

#adidas #Escada #jeremy scott #marc jacobs #sprzedam #vidiary #wymienię #wyprzedaż

W tym miesiącu czeka mnie prawdopodobnie przeprowadzka i nie chcę za wiele brać ze sobą. Mam kolekcję książek, biżuterii i ubrań, które mi wadzą w szafie. Zmiana stylu życia zmieniła moje nastawienie do konsumpcjonizmu. Wolę mieć kilka porządnych rzeczy, niż kolekcję godną Anny Dello Russo.  Robiłam kilka wyprzedaży garderoby, ale nie wszystko poszło. Tym razem daję możliwość wymiany! SZUKAM: chust, szalów, słuchawek, turbanów, kaftanów i długich sukienek w stylu boho.


buty

Złote matowe buty sportowe | Rozmiar 42 | Cena: 180 złotych

Oryginalne buty Jeremy Scott dla Adidas. Sznurowane. Nosiłam je 2-3 razy, a więc bez zniszczeń. Skrzydła są. Skóra naturalna.

marc Zrzut ekranu 2016-02-27 o 16.17.25

Sukienka Marc Jacobs | Rozmiar XS | Cena: 150 zł | Jedwab

Sukienka to nietrafiony prezent, który na pewno mi się nie przyda, bo nie zamierzam wracać do rozmiaru XS.

Zrzut ekranu 2016-02-29 o 23.27.45

Wegański cień do powiek | Lauren Brooke Cosmetics | Cena 20 złotych

Mam go z paczki Vegan Cuts. Nie mój kolor.

Zrzut ekranu 2016-02-29 o 23.31.27

Sweter vintage | Lata 80te | Cena 30 złotych | Rozmiar M

Kolekcjonuję ubrania vintage. Rozmiaru nie ma na metce, ale to duże M, a nawet małe L. Wykonany w UK. 50% akryl, 50% bawełna.

Zrzut ekranu 2016-02-29 o 23.35.06

Broszka buldog | Drewno | Cena 18 złotych

Zrzut ekranu 2016-02-29 o 23.37.20

Atmosphere | Różowa sukienka z przypinkami | Cena 25 złotych | Rozmiar 38 

Kupiłam dawno temu i nigdy jej nie założyłam. Dodatkowe wymiary uzupełnię później.

Zrzut ekranu 2016-02-29 o 23.42.25

Vintage skórzana kurtka Escada | Rozmiar M | Cena 200 złotych

Perełka z mojej kolekcji vintage – markowa kurtka Escada. Stan doskonały.

Zrzut ekranu 2016-02-29 o 23.45.00

Czerwona kokarda eko skóra xxl | Mojego projektu | Cena 40 złotych

Zrzut ekranu 2016-02-29 o 23.47.50

OPI | Metaliczny brązowy lakier do paznokci | Cena 15 złotych

Używany dwa razy.

Zrzut ekranu 2016-02-29 o 23.48.36

SIMPLE | Kopertówka metaliczna srebrna | Cena 180 złotych

Miałam ją raz w życiu w teatrze. Ma łańcuszek.

Zrzut ekranu 2016-02-29 o 23.51.51

Pomadka Inglot | Cena 15 złWygrałam ją w konkursie Elle


KONTAKT: voszczanowska@gmail.com / facebook