CO JEŚĆ, ABY ZABIĆ PASOŻYTY?

#aloe vera #arbuz #black walnuts #cayenne #cebula #clove #clove oil #collolidal silver #cucumber #czerwone papryczki #czosnek #Diatomaceous Earth #ekstrakt z liści oliwy #ekstrakt z pestek grejpfruta #feenel seeds #gałka muszkatołowa #ginger #gorzki melon #goździki #grapefruit seed extract #graviola bark #green apple juice #green hulls #green papaya #hot peppers #imbir #koci pazur #kora gravioli #kurkuma #kwasja #liście oliwy #markus rothkranz #mono dieta ananasowa #myrrh #nasiona kopru #nasiona malin #nutmeg #ogórek #olejek z goździków #olejek z oregano #olive leaf #olive leaf extract #onion #oregano oil #orzech czarny #papaina #pasożyty #pestki dyni #pieprz cayenne #piołun #pumpkin seeds #quassia #rabarbar #rhubarb #rutwica lekarska #sok z zielonych jabłek #srebro koloidalne #thyme #tips #turmeric #tymianek #watermelon #wormwood #zielona papaja #zielone łuski #ziemia okrzemkowa

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Słusznie zauważyłyście, że samo pozbawienie pokarmu i przestawienie się na płynną dietę nie powstrzyma pasożytów przez konsumpcją tkanek oraz organów człowieka. Podczas detoxu należy spożywać naturalne substancje, które ułatwią walkę z intruzami.


1 . Czosnek 

Jedz dużo świeżego czosnku, bowiem to nie tylko naturalny antybiotyk, ale zabija również ponad 60 rodzajów grzybów oraz 20 rodzajów bakterii. Zawiera dwa aktywne składniki, które zabijają pasożyty: allicyn i ajoen. Związki te są w stanie zabić ameby, jak również owsiki i tęgoryjce. Musisz jednak wiedzieć, że alicyny nie występują w czosnku w jego naturalnym stanie! Aby móc go aktywować musisz czosnek posiekać lub przecisnąć przez praskę. Najsilniejszy będzie sok!

2. Ogórek

Zawierają enzymy zabijające tasiemce.

3. Zielona papaja

Zawiera enzymy rozpuszczające pasożyty, ale skuteczniejszy efekt osiągniesz, jeśli sięgniesz po jej gorzkie pestki. Kobiety planujące ciężę muszą się ich wystrzegać, ponieważ powodują poronienie!

4. Arbuz 

Arbuz, ale wyłącznie z pestkami! Staraj się spożywać owoce z nasionami, jeśli oczywiście nie są one trujące, jak te w cherimoyii.

5. Goździki – Zimnotłoczony olejek z goździków

Zawierają bardzo potężny środek bakteriobójczy wśród ziół – eugenol oraz kariofilen – silny związek przeciwbakteryjne. Oba mogą podróżować wraz z krwią po całym organiźmie zabijając mikroskopijne pasożyty, larwy i jaja. Wiemy, że goździki są skuteczne w leczeniu malarii, cholery, świerzbu, a także grzybów Candida.

6. Surowe pestki dyni

Zawierają naturalny tłuszcz, który jest toksyczny dla jaj pasożytów. Cucurbitacin ( nie znalazłam tłumaczenia ) wykazuje działanie anty pasożytnicze, a nawet paraliżuje wszelkie pasożyty, a następnie odsyła do jelit, gdzie los ich czeka marny …

7. Gałka muszkatołowa 

Również zawiera eugenol! Nie przesadzaj z gałką, bo w dużych ilościach powoduje halucynacje.

8. Kurkuma

Anty nowotworowy, przeciwzapalny, goi rany oraz wymiatający ciała pasożytów z organizmu!

9. Cayenne + Afrykański Cayenne

Niszczy pleśnie, grzyby i pasożyty. Poprawia również zdrowie, a także krążenie. Zwiększa skuteczność innych ziół.

10. Imbir

Poprawia krążenie, pomaga na wszystkie problemy trawienne, łagodzi gazy i nudności, które mogą wiązać się z obecnością pasożytów w organiźmie.

11. Czerwone papryczki 

Mają podobne działanie, jak pieprz cayenne.

12. Zielone łuski i orzech czarny

Oba wykazały, że mają potężny wpływ na zabijanie wielu odmian pasożytów. Suszone i mielone zielone łuski orzecha czarnego zawiera taniny, czyli organiczny jod, jak również juglon. Powoduje wydalanie różnego rodzaju robaków, ale najbardziej skuteczny jest na: tasiemce, owsiki, grzyby Candida – drożdżycę i malarię.

13. Kora Gravioli

Graviola to roślina z Ameryki Południowej, która zabija pasożyty jelitowe, uspokaja nerwy, zmniejsza ciśnienie krwi, pomaga na zapalenie stawów, serca i wątroby. Zauważyłam, że zioła i rośliny, które mają silną moc anty pasożytniczą, są wstanie również zabić komórki rakotwórcze. W tym przypadku również tak jest!

14. Quassia – Kwasja

Drzewo z Jamajki i okolicznych wysp, stosowany jako środek na glisty i środek owadobójczy. Pomaga również na zaburzenia trawienia.

15. Piołun

Gorzkie zioło z silną zdolnością zabijającą pasożyty. Zawiera substancje chemiczne – tujony oraz iso tujony. Najbardziej skuteczny jest w kontakcie z: glisty, tęgoryjce, włosogłówki i owsiki.

16. Ziemia okrzemkowa

Na temat ziemi napisałam osobny wpis.

17. Liście oliwy

Polecany był w Biblii, a współczesna medycyna naturalna udowodniła, że wykazuje działania anty bakteryjne, grzybicze, wirusowe, pasożytnicze i mikrobiologiczne.

18. Rabarbar

Pomaga wydalać martw już pasożyty, jaja i larwy. Jest bardzo silny, nawet w małych dawkach. Polecam, jako sok, ale ze względu na szczawiany nie spożywaj go zbyt często.

19. Pozostałe zioła i rośliny:

cebula, sok z zielonych jabłek, nasiona kopru, olejek z oregano, ekstrakt z liści oliwy, ekstrakt z pestek grejpfruta, srebro koloidalne, tymianek, papaina, aloe vera, rutwica lekarska, nasiona maliny, koci pazur, myrrh, gorzki melon i mono dieta ananasowa.


źródło: „Heal Yourself 101” Markus Rothkranz