JAK PRZEKONAĆ DZIECI DO PICIA MLEKA?

#cukier biały #loupe #słomka smakowa do mleka

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Dopóki dziecko z ochotą pije mleko z maminej piersi wszystko przebiega zgodnie z planem. Problem stanowią starszaki, bo mleko od krowy wydaje się takie nijakie … A przecież bez mleka nie ma zdrowego dzieciństwa! Kości będą liche i zdrowie podupadnie! Nie wiadomo, co jeszcze złego może się stać, więc lepiej nie ryzykować i zastosować sprawdzone triki! Jeden z nich wpadł mi w ręce, kiedy przechadzałam się po hurtowni spożywczej. Dziś przyjrzę się pod lupą słomkom wypełnionym słodkimi kuleczkami.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SŁOMKI SMAKOWE O SMAKU CZEKOLADOWYM I WANILIOWYM

Skład: cukier, syrop glukozowo, dekstroza, proszek kakowy (2,9%), naturalny aromat, barwnik B karoten

Skład: cukier, syrop glukozowy, dekstroza, naturalny aromat: wanilia, barwnik B karoten

ZNOWU KARMISZ DZIECKO CUKREM I SYROPEM GLUKOZOWYM?

Wystarczy umieścić słomkę w szklance mleka i napić się, a napój wyda się smaczniejszy, bowiem słodszy. Proste i niewiele kosztuje, więc nie ma czego odmawiać ukochanej córeczce, czy synkowi. Nieświadomi rodzice masowo trują i uzależniają swoje dzieci! A czym różni się biały cukier od paczki papierosów, czy flaszki alkoholu? Sprawia nam większą przyjemność …

Cukier jest naszą miłością. Szczęściem. Radością. Jest prawie wszędzie, a i tak wciąż nam go za mało. Najtańszy narkotyk świata. Zauważ, że koncerny spożywcze, które osiągnęły międzynarodowy sukces tworzą pokarm obfity w cukier!

Sacharoza to również cukier, więc 3x nie, nie, nie, nie, nie! 

Naturalny aromat wanilii produkowany jest z gruczołów bobra. To nie żart, tylko kolejny nieprzyjemny fakt. A kiedy stajemy się fanami naturalnych rozwiązań nie zapominajmy, że nie idzie w naturze człowieka podkradać mleka innym ssakom.